1 / 10
KAMIJON KIPER SE PRODAVAT 16 KUBIKA TRI OSKI
11 €
07.09.2022 18:10

Чаир / Скопје

SE PRODAVAT KAMIJONI SKANI VO ODLICNA SOSTOJBA I 2TE KAMIJON SE VO RABOTNA SOSTOJA REGISTRIRANI 1 GODINA VREDI DASE VIDAT INFO 072696965

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Iskop prevos kiper grajfer
Потврден огласувач
072969665
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам