1 / 1
Глисер, корито 4м
1.100 €
16.08.2022 11:45

Охрид / Охрид

Се продава корито од чамец - глисер 4м должина, 1,35м ширина, 0,7м висина.
Производ е на ПОЛИПЛАСТ Струга, чуван во затворен простор, некористен . Располага со седишта, без ветробран.
(иста форма како на фотографијата, само бордо боја, со темно-зелени седишта и без ветробран)без

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Справи / Опрема

Се продава од:

Јован
ул.Осло бр.2 Скопје
Потврден огласувач
075228550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам