1 / 3
Iphone 8
160 €
02.08.2022 01:23

Охрид / Охрид

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 8

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Se prodava Iphone 8

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Borche Naumoski
Потврден огласувач
072230630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам