1 / 5
Laminat 7mm Dab
900 МКД
28.10.2022 08:58

Кисела Вода / Скопје

Se prodava pakovanje laminat 7mm Dab, Verona okolu 3 kvadrati.
Kupen od Brikolaž i nikogas neupotreben. Stoi vo originalnata opakovka, samo najlonot e skinat.
Poteklo Polska.
Pogoden ako vi treba za oblozuvanje na nekoja mala povrsina vo domot kako pretsobje, logija, hodnik..

Cena 900 den.

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Ламинат

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
072262627
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам