1 / 3
Prodavam tv Panasonic so dalinsko
500 МКД
21.09.2022 23:37

Бутел / Скопје

Марка:

Panasonic

Производ:

CRT - Класични

Големина:

68 cm (27 inch)

Prodavam tv Panasonic so dalinsko, ima scart dva komada i pinovi napret moze da se ukluci resiver. Golemina 70sm. Slika 100 herzi.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Gorgi
Потврден огласувач
078337707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам