1 / 1
M2 SSD 256GB i 512GB
25 €
Цената е фиксна
14.11.2022 11:50

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam M2 SSD od 256GB i 512GB

256GB - 1500MKD
512 Samsung - 2500MKD

Bez zameni.
100% ispravni

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Jove
Потврден огласувач
076330449
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам