1 / 5
Се продава ATV DINLI CENTHOR 700cc
1 МКД
02.08.2022 11:38

Кичево

Марка:

Останати марки

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2009

Модел:

Dinli centhor

Se prodava ATV Dinli Centhor 700cc 4x4 so 4 novi gumi.
2 600 km.
Vo odlicna sostojba.
Moze zamena!
Broj za kontakt : 070-537-647

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Ajet
Потврден огласувач
077810668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам