1 / 10
Bmw 418D Grand Coupe Automatik god 2016 moze zamena
1 €
24.09.2022 13:33

Струга / Струга

Марка:

BMW

Модел:

418

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Bmw 418D 2.0motor Grand coupe God 2016/15 Reg sega cela god novi gumi servis so full oprema socuavana kako nova moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Leotrim
Потврден огласувач
077655777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам