1 / 12
KTM (city-bike)
450 €
23.09.2022 05:04

Чаир / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

KTM AVENZA DISC (2019) 99%nov
Ram 56cm
Moze i so kargo

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Vullnet
Потврден огласувач
074243261
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам