1 / 11
Mercedes Benz C 220 Avantgarde 170HP W204
8 €
26.09.2022 21:50

Велес / Велес

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE 125kw 170KS
2008 / 2007god.
*Maksimalno socuvan .
*golema navigacija
*greaci na sedista
*i dr oprema
* Reg. do 30. 11. 2022god. *
Mozna zamena za pomali so doplata
INFO 071 206 951

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
071206951
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам