1 / 5
Gumi za avto 075224467
15 €
29.09.2022 07:49

Гази Баба / Скопје

215/60/16 edna FALKE
215/55/17 edna CONTINENTAL
205/65/15 dena HANKOK
185/65/15 dena TOYO
Tel br. 075224467

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Tome
Потврден огласувач
078741381
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам