1 / 5
Se izdava kamp bungalovOhrid
По Договор
02.08.2022 17:27

Охрид / Охрид

Квадратура:

35 m²

Број на соби:

2

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Na 20m od plaza i blisku do carsijata 075498450

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

vesna
Потврден огласувач
075498450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам