1 / 9
Golf 6 1.6
7.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.08.2022 20:51

Брвеница / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e odlicna sostojba, napraven e generalen servis Fevruari 2022
Plus zimski gumi so 15 aluminski felni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Arkin
Потврден огласувач
076420528
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам