1 / 9
Cube limited pro (aim reaction) bulls specialized trek giant
520 €
29.10.2022 12:18

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

18 "

Se prodava Cube limited pro
Odlicen velosiped- mtb so gumi 29” golemina na ram 19” (M-L golemina)
Donesen e od Germanija - magura kocnici rock shox amortizeri , 2x11 XT deore , celiot e xt se gleda na sliki, TEHNICKI SE E ISPRAVNO, ima zabeleski na bojata na ramot- normalno velosipedot e vozen. Ima flet pedali,novi gripovi cube i novo sediste so gel cube venice!
Servisiran ispraven proverka bilo kade!!!!
Velosipedot nov e kupen 1200 evra
(Canteto pod sedisteto ne e na prodazba)

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
070642264
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам