1 / 4
Apartmani Sajceski Pestani
По Договор
02.08.2022 23:54

Охрид / Охрид

Квадратура:

30 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Se izdavaat apartmani I studia vo Pestani, na samo minute do ezero

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Marija
Потврден огласувач
077/815-161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам