1 / 6
Audi A6 2.5tdi V6 Quattro
3.300 €
14.09.2022 17:30

Гостивар / Гостивар

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

134 kw / 182 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Audi a6 2.5tdi v6 motor
Quattro
180ks
Godina 2003
S-line
Full oprema
Avtomatik
Registiran do 7.12.2022
217.000 km
Mnogu sacuvan
Mnogu dobar izgled
Bez zamena

Cena 3500euro

Tel : 070 592 691

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Prodavac
Vrapchishte
Потврден огласувач
123456789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам