1 / 12
Dupeks stan 118m2 vo najstrog centar na Ohrid
По Договор
20.09.2022 14:35

Охрид / Охрид

Број на соби:

5

Квадратура:

118 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2014

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Centar, Ohrid

Se prodava kompletno namesten stan vo najstrog centar na Ohrid,dupleks na dve nivoa, prvi gazdi

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Artimpeks dooel
Потврден огласувач
075470638
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам