1 / 7
Asics broj 41.5 ili 26cm
1.500 МКД
Цената е фиксна
08.10.2022 20:27

Кочани / Кочани

Tип на обувки:

Спортски чевли

Големина:

41

Боја:

Други

Sportski gel patiki broj 41,5 ili 26cm.
90%novi

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Kupi prodaj
Потврден огласувач
074200798
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам