1 / 2
Opel Corsa 1.3
3.000 €
04.12.2022 09:20

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Corsa so 1.3 CDTI( dizel,)mnogu ekonomicen motor, novi gumi itn.
Mozime da se dogovorime okolu cenata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

js
Потврден огласувач
077747072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам