1 / 12
Chevrolet Cruze LS 1.6 2009
5.200 €
Цената е фиксна
25.11.2022 14:17

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Chevrolet

Модел:

Cruze

Година:

2009

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

83 kw / 113 ks

Kласа на емисија:

Останато

Се продава Chevrolet Cruze LS 1.6 2009 година со поминати 260.000км купен од прв газда
со нови летни гуми, плин атест, атест фолии на стакла, сервисиран.
Можна замена
Повеќе информации на телефонски број: 070/349-359

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Rasho
Потврден огласувач
070349359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам