Menuvam stara kukja za mal stan
1 €
20.09.2022 14:46

Велес / Велес

Број на соби:

5

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1970

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Menuvam kukja so 5 prostorii vo blizina na centar. Ima podrumski prostorii . Okolu 150 m2.
Treba da se renovira
Menuvam za pomal stan po moznost so 1 spalna.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

o
Потврден огласувач
070267133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам