1 / 6
Fiat Abarth 595 Competizione
20.000 €
23.09.2022 11:57

Охрид / Охрид

Марка:

Fiat

Модел:

595

Година:

2017

Гориво:

Бензин

Километри:

60000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

132 kw / 179 ks

Kласа на емисија:

Останато

BMC Air Intake
Kolata e kako nova.
62000km

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

A
Потврден огласувач
079330000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам