1 / 9
lizgalki, trotineti, kolicka Chico, dubak, nisalka, traktor
13.000 МКД
12.09.2022 18:44

Прилеп / Прилеп

lizgalki 2 x 2000 den, trotineti 2 x 800 den, kolicka Chico 3000 den, dubak 1500 den, nisalka 1000 den, traktor so prikolka 2000 den, sediste za vo avtomobil 2000 den.=(15100 den.) site komlet za 13000 den.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

Tome
Потврден огласувач
075424202
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам