1 / 8
Polovni delovi za Mitsubishi Outlander 2012
1 €
05.10.2022 08:54

Гази Баба / Скопје

Polovni delovi za Mitsubishi Outlander 2012 2.2 diesel
Motor menjac zamaec turbo dizni karoserija bandasi i se ostanato

077 900 062
077 900 062
077 900 062

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Alek
Потврден огласувач
077900062
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам