One Plus 8T kako nov 12gb ram
320 €
20.09.2022 09:10

Кичево

Марка:

Друга марка

Модел:

One plus

Боја:

Purple

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

12 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

One plus 8T ot shvajcarija kako nov bed ni edna grepka nigde 12 gb ram 256gb memorija

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

samsung
Потврден огласувач
071976882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам