1 / 6
BMW X4 G02
1 €
Цената не е фиксна
03.08.2022 14:41

Струга / Струга

Марка:

BMW

Модел:

X 4

Година:

2019

Гориво:

Дизел

Километри:

30000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava BMW X4 2.0D M paket vo odlicna sostojba, so kompletna oprema, site sigurnosni sistemi, 360 kamera, ambientsko svetlo, head up display, itn… 21 inch bandasi so 255 40 21 gumi napred i 295 35 21 gumi nazad. Zimski bandasi so gumi 19 Inch.
Kolata e kupena vo Svajcarija, momentalno se naogja vo Struga.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

GK
Потврден огласувач
078710777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам