1 / 11
Ducati Multistrada 950
13.500 €
03.08.2022 14:50

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Ducati

Вид:

Туринг

Година:

2021

Модел:

Multistrada

Километри:

5000

Kupen od dynamix.
Registriran i kasko osiguran do April 2023
Garancija ima do 2024.
Bez nikakvi zabeleski.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

BK
Потврден огласувач
071238984
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам