1 / 1
OTKUP NA NOVI I KORISTENI TELEFONI / ОТКУП НА ТЕЛЕФОНИ
100 €
30.03.2023 17:09

Скопје Центар / Скопје

ОТКУПУВАМ НОВИ И КОРИСТЕНИ ТЕЛЕФОНИ
МОЖЕ И СКРШЕНИ , НЕИСПРАВНИ, ЗАКЛУЧЕНИ

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Откуп на Мобилни телефони

Се продава од:

dalibor
Потврден огласувач
076963457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам