1 / 2
Novi WD Elements Hard Disk 4TB Eksteren
4.000 МКД
18.08.2022 13:00

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Eksterni Hard Diskovi 4 TB novi neotpakuvani
HDD
WD Elements
4000 Denari parce

Категорија: Компјутери / Складирање меморија и медиумски додатоци

Се продава од:

Haris
Потврден огласувач
070954821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам