1 / 12
Вила во стар дел со поглед на езеро и двор
50 €
03.08.2022 16:35

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

50 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Охридска Архиепископија 32

Се издавааат две комплетно опремени студиа во вила во стар дел на Охрид. Секое студио може да прими две лица и располага со сопствено купатило. Вилата е комлетно реновирана во 2022 година и се наоѓа веднаш над плоштадот и пристаништето. Буквално минута пешки до езеро и шеталиштето лоцирана во автентична и шармантна околина.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Krste
Потврден огласувач
078262361
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам