1 / 4
Kukja
120.000 €
02.10.2022 08:29

Охрид / Охрид

Број на соби:

8

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

S.orovnik

Se prodava kukja so dvorno mesto 2330 m2 k.p 419/1
Kukjata se naogja vo s.Orovnik Debrca na magistralniot pat Kicevo -Ohrid
Kukjata e legalizirana .
Cena 120000 evra

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zlatan
Потврден огласувач
70297107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам