1 / 2
Инвестиционо Сребро 1 унца Srebro, Сребро
350 €
Цената е фиксна
02.12.2022 18:12

Куманово / Куманово

Инвестициско Сребро
Виенска Филхармонија 2016г
Тежина 31.1гр 999 Сребро (1 Унца)
Цена 350евра за сите 10 парчиња Фиксно

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Се продава од:

--------
Потврден огласувач
071291891
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам