1 / 7
SE PRODAVA DETSKA SOBA
700 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
03.08.2022 18:40

Куманово / Куманово

Se prodava DETSKA SOBA Extra socuvana

DImenzii i detalite se na slikite
Kontakt: 078/377502 ili 077/950986

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Се продава од:

BOBAN
Потврден огласувач
077950986
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам