1 / 8
Se iznajmuva na podolg period
По Договор
12.09.2022 23:27

Охрид / Охрид

Број на соби:

3,5

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Stanot se iznajmuva za period od septemvri do juli na mesecno nivo po dogovor so vasi smetki.
Stanot se naoga na ul nikola karev do istoriski arhiv
70 kvadrati, so posebna spalna, dnevna, trpezariska, kujna, i 3 balkoni.
Greenje/ ladenje klima - struja
Cena po dogovor
Za poveke info na tel

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Boban
Потврден огласувач
078375247
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам