1 / 12
BMW 645CI Convertible (E64) 645Ci (333 Hp)
15.500 €
Цената не е фиксна
03.08.2022 19:07

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

645

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

333 kw / 453 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW 645CI Convertible (E64) 645Ci (333 Hp)
reg cela godina
servisiran motor gumici na ventili novi
moze i zamena
078 224 884
15500e

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Mercedes
Потврден огласувач
078224884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам