1 / 3
Sony MDR-XB400 Extra Bass Headphones
1.000 МКД
Цената е фиксна
03.08.2022 19:09

Бутел / Скопје

- Sony MDR-XB400 Extra Bass Headphones
The Sony XB Series Extra Bass Headphones are designed for playing back audio from your portable music device. They feature 30mm drivers that are capable of producing a frequency response of 5Hz to 22kHz.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам