1 / 5
Plac od 345m2.vo Zlokukjani kaj kanal 5 tv.
28.000 €
11.08.2022 12:31

Карпош / Скопје

Квадратура:

345 m²

Тип на земјиште:

Градежно

se prodava plac od 345m2 vo zlokukjani, placot e vo gradezen reon,vo mnogu ubava mirna sredina pogoden e za izgradba na semejna kukja. ohraden e so mreza i imam gradski vodovod prikluceno, a struja i kanalizacija na 50- na metri se odaleceni od placot

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ilfan
Потврден огласувач
075566128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам