1 / 3
Se prodava letna detska kolicka JUNIORS
1.200 МКД
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.11.2022 00:32

Карпош / Скопје

Se prodava letna detska kolicka JUNIORS,koristena 3 sezoni.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
072422590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам