1 / 3
Se prodava sediste za kola/transporter NEO NATO
1.000 МКД
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.11.2022 00:32

Карпош / Скопје

Se prodava sediste za kola/transporter NEO NATO, grupa 0+od 0-13 kg, koristeno 2 godini

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Седишта за кола

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
072422590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам