1 / 9
PIAGGIO BEVERLY 250IE
2.150 €
18.09.2022 19:33

Велес / Велес

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2008

Модел:

Beverly 250ie

Километри:

20000

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Mk
Потврден огласувач
078 393 555 077 750 308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам