1 / 12
STAN VO KARPOS 4 SO 2 SPALNI SOBI
102.000 €
26.03.2023 22:25

Карпош / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

76 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

KARPOS 4

Se prodava stan vo Karpos 4 vo neposredna blizina na Specijal vo objekt so lift i gradsko parno od 76 m2. Stanot ima 2 spalni sobi, kujna so dnevna i kupatilo. Stanot e na 5/6 sprat i e vo odlicna sostojba i ima odlicen raspored. Stanot se prodava so mebel kako na fotografiite - kujna so vgradeni raboti i vgradeni garderoberi.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Недвижности Плус
Потврден огласувач
071355666
Испрати Е-маил до огласувачот

STAN VO BLIZINA NA DRZAVNA

65000 €

STAN OD 50 M2 VO GJORCE PETROV

1050 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам