1 / 1
Samsung s6 edge
90 €
04.08.2022 07:19

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

G925f

Боја:

Blue

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Telefonot e dobro zacuvan i ispraven. Raboti na site sim karticki. Mozna e zamena za samaung j3 ili honor i doplata

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Tachmobil
Потврден огласувач
+38977842117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам