1 / 6
Bmw 530d
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.08.2022 12:13

Делчево / Делчево

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

30000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

184 kw / 250 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava bmw 530d
Za cena i informacii na tel 075 309 346

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
075309346
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам