1 / 11
Audi A3 2.0 TDI 2004/05
3.700 €
3.800 €
02.10.2022 11:32

Велес / Велес

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Audi A3 увезена од германија пред 4 години во беспрекорна состојба. Регистрирано до 06/2023 со зелен картон. Работи секое копче( темпомат, држаци за пијалоци ) Поседува Webasto, и анти родент ( апаратче против глодари ) паркинг сензори и еуро кука. 6 R. Со колата следуваат и два клуча и е во моја сопственост 4 години. Поседува сервис историја од прв километар. Околу цената има простор за договор на лице место.
078265232
078265232
078265232
3700€

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljupche
Потврден огласувач
078688047
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам