1 / 8
Se Izdava APARTMAN Vo Ohrid!!!
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.09.2022 14:03

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

ul.prilepska

Se izdava kompletno namesten stan vo Ohrid namenet za sekakov vid na gosti!
Poseduva:
-wi-fi
-parking
-market vo sklop na kujkata
-tv
-klima i mn druga oprema!

Sloboden od 21.08.2022

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Antonio
Потврден огласувач
071231935
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам