1 / 4
karaoke Bluetooth zvucnik novi
3.499 МКД
16.11.2022 17:03

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

NOV KARAOKE ZVUCNIK 2 X 8 INCI SO EDEN BEZZICEN MIKROFON
PRAJCAME PO KARGO NIZ CELA MK

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

GPS уред за следење

299 МКД

motorna pila elektricna novi

3500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам