1 / 6
RENAULT LAGUNA
3.300 €
24.09.2022 22:42

Неготино / Неготино

Марка:

Renault

Модел:

Laguna

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Renault Laguna 2006god
1.9dci 96kw
2x kluca
Servisna kniska
Registrirana do 09.03.2023
Elektrika na site 4 prozori
Senzori za dozd
Parking senzori
Halogenki / maglenki
Tempomat
Cabasse tronic ozvucenje
Klimatronik dvozonska
Start/Stop
Cena 3300€ ne e fixna
Za cenata dogovor na lice mesto
!! Bez zameni !!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bosko
Потврден огласувач
075586779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам