1 / 9
MERCEDES B 180 CDI
5.600 €
27.09.2022 10:56

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

B 180

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava MERCEDES B 180 CDI ,full oprema, prva boja, redovno servisiran i oddrzuvan vo besprekorna sostojba i nema mana. . Bez zameni!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
078211633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам