1 / 12
camec sport beograd ,tomos 4,5 nov
900 €
04.08.2022 12:08

Радовиш / Радовиш

Prodavam camec sport beograd 160x340 ,so rezervni daski ,vesla novi ,pumpa ,drzac za cador i montirani trkala za polesen transpotr ,cirada za zastita na camecot,Motro TOMOS 4.5 NOV endas ili dvapati samo u voda pusten.

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Гумени бродови

Се продава од:

Никола
Потврден огласувач
071265146
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам