1 / 9
Felni felgi opel corsa astra meriva 4x100
250 €
11.09.2022 12:02

Тетово / Тетово

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Aluminski bandazi opel astra korsa merivq I dr vozila 4x100 so odlicni letni gumi
076 232 124
076 232 124

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Blagojce
Потврден огласувач
076232124
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам